تولید سنگ گرانیت مشکی

کارخانه سنگ سروش

کارخانه سنگ سروش

این مجموعه درسال ۱۳۸۹جهت توسعه در فرآوری سنگ راه اندازی شد.

علاوه برتولید،انجام امور بازرگانی بین الملل، بازارسازی داخلی، تحقیق توسعه، معماری، آموزش وهمکاری درپروژه های تحقیقاتی درخصوص صنعت سنگ با مشارکت دیگر همکاران این عرصه ازجمله وظایف تعریف شده این مجموعه می باشد.

دربخش تولید سروش، فرآوری سنگ درسایزهای مختلف از۳۰*۳۰ تا ۸۰*۸۰ درقسمت تایل مجموعه انجام می پذیرد. همچنین تولید اسلب گرانیت تاسایز ۲٫۸۰ *٫۸۰ ۱ دربخش اسلب مجموعه انجام می گردد.

ازطرف دیگر انجام پرداخت های مرسوم و همچنین غیرمرسوم ازجمله تفاوت های حائز اهمیت مجموعه سروش درفرآوری سطوح سنگ می باشد. که از جمله آن می توان بهبوش همر ، فلیم ، چرمی ، کات بروکن و.. اشاره کرد.

انجام حکاکی وابزارهای مختلف که سبب بروز جلوه منحصر به فردی در سنگ های طبیعی می شود ، بخش دیگر ازفعالیت سروش می باشد.

دپارتمان معماری مجموعه در راستای استفاده درست و به جا ازسنگ های گرانیت در ساختمان و همچنین توسعه کارکردهای سنگ دراین صنعت از دیگر فعالیت های سروش می باشد.

کارخانه سروش
کارخانه شفق - سروش
کارخانه سنگ شفق

کارخانه شفق

کارخانه شفق

در سال ۱۳۹۲ ، کارخانه فرآوری سنگ شفق در راستای تکمیل زنجیره تامین در مجموعه شفق آغاز به کار کرد. هدف از تأسیس این مجموعه، تولید سنگ های گرانیت با قابلیت صادرات جهت پاسخگویی به نیاز بازارهای ترکیه ، آسیای میانه و کشورهای حوزه خلیج فارس بوده است.

این کارخانه سالیانه توان تولید ۹۰،۰۰۰ متر مربع سنگ ساختمانی از نوع سنگ گرانیت مشکی و سفید را دارد.

تولید سنگ گرانیت مشکی

کارخانه صدران

کارخانه صدران

کارخانه صدران در سال ۱۳۹۱ به عنوان زیر مجموعه معدن لاگهر و جهت تولید سنگ گرانیت مشکی راه اندازی شد. این کارخانه سالیانه بیش از ۹۰،۰۰۰ متر مربع سنگ را فرآوری و تولید می کند.

گرانیت مشکی در ایران به عنوان یکی از اصیل ترین و محبوب ترین سنگ ها بشمار می آید و در معماری بسیاری از بناهای اصلی و سازمانی کشور از این سنگ استفاده شده است. باتوجه به اقبال همیشگی بازار جهانی به گرانیت مشکی، بخش اعظم محصولات این کارخانه به هدف صادرات تولید می شود.

کارخانه سنگ صدران
اگر راهنمایی و یا مشاوره رایگان در زمینه سنگ ساختمانی می خواهید، با ما تماس بگیرید...

با ما در تماس باشید...

با ما در تماس باشید...