Search
Close this search box.
|

اعضاء نظر می دهند:

دکتر سید احمد حسینی رییس هیئت مدیره سنگ سروش گفت: امروز باتوجه به ایجاد بازارهای تخصصی و رقبای جدی در سنگ ما راهی به جز هماهنگ عمل کردن در صنف نداریم. بنابراین لازم است تمام افراد فعال در صنف بطور متحد عمل کنند. اولین قدم حضور در یک تشکل هدفمند و با انگیزه قوی و اندیشیدن به منافع جمعی بجای منافع فردی است که بتوان در تصمیم سازی های کلان تآثیرگذار بود.

مهندس سید رضا حسینی مدیر عامل شرکت سنگ سروش گفت: امروز نیاز به تغییر در صنف سنگ داریم. این تغییر از ما شروع می شود. امروز زمان این نیست که بگوییم انجمن برای ما چه کرده است، امروز زمان آن است که بپرسیم ما برای صنف خود چه کرده ایم و چه باید می کردیم. برای ایجاد تغییرات ساختاری و جدی در صنف سنگ ما نیاز به انجمن های صنفی قوی داریم تا از طریق آنها بتوانیم نیازها و خواسته های خود را به گوش مراکز قانون گذاری و تصمیم گیری برسانیم.

دکتر اکبر زنگنه مدیر شرکت ایران مرمر تهران می گوید: وظیفه اصلی تشکل های صنفی در شرایط سخت امروز در حوزه تولید برطرف کردن همه مشکلات از عهده یک کارخانه یا یک معدن بر نمی آید بلکه بهتر است افرادی که منافع مشترک دارند با همکاری همدیگر در راستای رفع مشکلات و توسعه اهدافشون همبستگی داشته باشند. در صنف سنگ همواره تصمیم گیرنده سازمانهای دولتی ذیربط در این حوزه بوده اند اکنون وظیفه اصلی انجمن سنگ تهران تآثیرگذاری بر این تصمیم گیری هاست. مدیران باید تصمیمات دولتی اثرگذار باشند تا هسچ تصمیمی برخلاف منافع و نظرات اعضاء صنف گرفته نشود. بعبارت بهتر تشکل ها حلقه واسطه بین صنف و دولت هستند.

با کمک همدیگر می توانیم انجمن صنفی قوی داشته باشیم.

مهندس سید عباس حسینی

استاد اکبر امیرفتاحی مدیریت کارخانه سنگ سبز خاور از پیشکسوتان صنعت سنگ ایران یاد کرد: عبدالله خویی، حاج آقا زنگنه، بهرام صادق، حاج علی ملک زاده، آقای حجارزاده، و درود فرستاد به آقای غفار داور پناه که از نسل پیشکسوتان سنگ ایران دربین ما هستند.

علیرضا قنبری رییس هیئت مدیره مدیره کارخانه ساخارا و آژیانه گفت: انجمن قرار نیست برای ما کاری انجام بده ما خودمان باید برای منافع خودمان کاری انجام دهیم. ما به خیریه ها کمک می کنیم و در پناه امنیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *