Search
Close this search box.
|

دهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزیینی معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه با حضور فعال شرکتهای تولید و بازرگانی از 28 تا 31 تیرماه سال 1397 برگزار شد. در نمایشگاه بین المللی سنگ تهران شرکت های تولید کننده سنگهای ساختمانی و تزیینی، صاحبان معادن، سازندگان و وارد کنندگان تجهیزات استخراج سنگ، فرآوری سنگ و برش سنگ، فروشندگان تجهیزات ساختمان، سازندگان و وارد کنندگان آسانسور و تجهیزات مرتبط از ایران و کشورهای دیگر حضور داشتند. این نمایشگاه که هرساله در همین تاریخ برگزار می شود میزبان هزاران بازدید کننده از سراسر ایران و جهان است.

نمایشگاه بین المللی سنگ میعادگاه خریداران، فروشندگان، محققان، طراحان، سازندگان و… کلیه کسانی است که با صنعت سنگ و ساختمان در ارتباط هستند. برگزار کننده این نمایشگاه، شرکت روشان روز در کنار هماهنگی های لازم برای برپایی نمایشگاه و فعالیتهای زمان برگزاری نمایشگاه، برنامه های مفید دیگری را نیز تدارک می بیند. مانند جشن سنگ که هرساله از کتاب سنگ آن سال در این رویداد رونمایی می شود و به برترین مقالات، آثار و تبلیغات مرتبط با صنعت سنگ جوایزی اهدا می شود. همچنین در طول زمان برگزاری این نمایشگاه، سمینارها و همایش های آموزشی مرتبط با صنعت سنگ نیز برگزار می شود.

نمایشگاه سنگ مکان مناسبی است برای به نمایش گزاردن توانایی ها، آموختن و آموزش دادن، یافتن ارتباطات و یاوران مناسب، یافتن تامین کنندگان و مشتریان و ده ها مورد دیگر که خارج از زمان نمایشگاه به دلیل مشغله فراوان شاید کمتر امکان آن فراهم باشد. نمایشگاه سنگ فرصت خوبی است برای به نمایش گذاشتن تمام توان علمی، هنری و تجاری زیر یک سقف و نیز تجدید پیمان با همکاران در این صنعت.

 

اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ تهران:

 شرکت سنگ سروش، برنده غرفه برتر نمایشگاه بین المللی سنگ تهران سال 1396، تولید کننده تخصصی سنگ گرانیت مشکی نطنز در انواع سایزها و پرداخت های مختلف با بالاترین کیفیت حضوری بسیار قوی و موفقیت آمیز داشت. غرفه زیبای سنگ سروش که بصورت جزیره طراحی شده بود، پذیرای عده کثیری از بازدید کنندگان نمایشگاه بود. شرکت سنگ سروش حامی مالی چهارمین مسابقه پرطلایی، انتخاب برترین طرح های کتاب راهنمای سنگ ایران بود.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *